Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін сказав, що не буде балотуватися на наступних виборах президента РФ

Російський лідер каже, що "дотримується" конституції.

Президент Росії Володимир Путін не буде балотуватися на наступних виборах. Про це він сказав на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, передає Meduza.

Путін зазначив, що російська конституція не дозволяє займати посаду президента більше двох термінів підряд, а він завжди "суворо дотримувався конституції".

"У конституції чітко прописано — не більше двох термінів поспіль. Зараз у мене другий термін поспіль. Як ви пам'ятаєте, я був двічі до цього президентом, а потім залишив посаду президента, тому що конституція не дозволяла обиратися втретє. От і все. Я маю намір дотримуватися цього правила і в майбутньому", — сказав президент РФ.

Нагадаємо, на президентських виборах в РФ в березні 2018 року в черговий раз переміг Володимир Путін. Він буде займати свою посаду шість років. Нещодавно глава російської республіки Чечня Рамзан Кадиров заявив, що зараз у президента РФ Володимира Путіна немає альтернатив, і тому варто подумати продовження повноважень глави держави більше, ніж на два терміни.

Відео Інавгурація царя в кремлівських палатах: Путін офіційно зійшов на свій президентський трон

Так намагалась подати Москва церемонію, яку на весь світ росіяни демонстрували на початку тижня. Вчетверте - офіційно - Володимир Путін став президентом Росії. Під крики протестувальників, яких напередодні сотнями затримували у Москві.

Інавгурація царя в кремлівських палатах: Путін офіційно зійшов на свій президентський трон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції