Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін вважає актуальним фільм Кубрика про ядерний апокаліпсис

За його словами, Кубрик "деякі речі вгадав навіть з технічної точки зору".

З часів холодної війни мало що змінилося з точки зору сучасних систем озброєнь, ідея "зброї відплати" актуальна досі, заявив президент РФ Володимир Путін.

Про це він повідомив в інтерв'ю відомому американському режисерові Оліверу Стоуну для документального фільму, - пише Інтерфакс.

"Справа в тому, що з тих пір мало що змінилося, різниця тільки в тому, що сучасні системи озброєння стали складніші - і ось ця ідея зброї відплати, і неможливість управління цією системою з якогось моменту, - вони всі досить актуальні і до сьогоднішнього дня. Стало ще складніше і ще небезпечніше", - заявив він.

Президент РФ висловив цю думку після того, як подивився фільм Стенлі Кубрика "Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав боятися і полюбив бомбу" 1964 року.

"Тут є речі, які дійсно змушують про дещо задуматися. Тому що при всій фантастичності того, що ми бачимо на екрані, є речі, які є серйозними цілком і попереджують про реальні небезпеки", - зазначив Путін.

Він також зазначив, що Кубрик в своєму фільмі "деякі речі вгадав навіть з технічної точки зору".

Нагадаємо, що раніше президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну розповів про своїх дочок та онуків.

"У них є своя сімейне життя і ми зустрічаємося", — відповів Путін на питання, чи є у його дочок чоловіки і бачиться він з ними.

ВідеоЗаступниця генсека НАТО прирівняла загрозу від Росії із тероризмом та ядерною зброєю

Залиште свій коментар

Вибір редакції