Путін звинуватив "Ісламську державу" у планах дестабілізувати ситуацію в РФ

Ця загроза, на його думку, стосується й країн Центральної Азії, де є підпільні осередки терористів.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що бойовики "Ісламської держави" виношують плани з дестабілізації ситуації у РФ.

Про це повідомляє ТАСС.

"За наявними даними, ІДІЛ готує нові плани із дестабілізації Центральної Азії і південних регіонів Росії", - заявив Путін.

Тож "потрібно зміцнювати координацію спецслужб держав Шанхайської організації співпраці, в тому числі по лінії регіональної антитерористичної структури".

Президент також заявив, що розслідування теракту в Санкт-Петербурзі показало, що в країнах ШОС діють підпільні осередки терористів "ІД".

"Не можуть не насторожувати і спроби терористів на афганській землі поширити свою злочинну діяльність на наші держави. У країнах ШОС створені і діють підпільні осередки іділівців- це показало розслідування теракту у нас в Росії, в Петербурзі", - сказав він.

Нагадаємо, нещодавно у Москві затримали чотирьох терористів "Ісламської держави", які готували теракти на об'єктах транспорту. Зазначається, що до групи входили чотири особи - росіяни і громадяни країн Центральної Азії.

Під час обшуку у затриманих знайшли саморобну бомбу, компоненти для виготовлення вибухового пристрою, а також вогнепальну зброю, боєприпаси, гранати. Окрім цього терористи мали літературу та відеозаписи екстремістської і терористичної спрямованості.

Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи.

ВідеоТрамп похизувався перед російським міністром секретами про ісламських терористів

Залиште свій коментар