Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путіна може спіткати доля Хрущова - Stratfor

Американська аналітична компанія описала можливий сценарій подій. 

Президента Росії Володимира Путіна можуть відправити у "відставку" як Першого секретаря ЦК КПРС Микиту Хрущова.

Про це у своєму дослідженні повідомила американська аналітична компанія Stratfor.

У свій час після невдалого завершення конфлікту з США у 1964 році та занепаду радянської економіки його ж власні спільники замінили Хрущова на Леоніда Брежнєва.

Схожу долю американські дослідники пророкують й Володимиру Путіну, оскільки сьогоднішня економіка знаходиться у набагато гіршому стані, ніж при Хрущові та Єльцині. Покращення у найближчі роки теж не передбачається.

Державний борг РФ за останні чотири роки подвоївся, зменшилися прямі іноземні інвестиції, деякі металургійні та видобувні компанії вже збанкрутували.

Путін підвищив свою популярність за рахунок Олімпіади у Сочі та анексії Криму. Проте імідж успішного завойовника може похитнутися, коли економічні проблеми вийдуть на перший план, оскільки відволікати увагу росіян від кризи стане неможливо.

Крім того, не менш популярними серед виборців стали голова Міноборони РФ Сергій Шойгу та мер Москви Сергій Собянін.

"Політики, які прораховуються, як правило, не виживають. Путін прорахувався в Україні. Його управління економікою не було найкращим.

Він має колег, які вважають, що можуть справитися краще за нього. А тепер й важливі люди у Європі хотіли б, щоб він пішов. Він має швидко змінити ситуацію, або його замінять", - вважають аналітики.

Нагадаємо, що лідер РФ вперше за 10 днів з'явився на публіці. Путін зустрівся з главою Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції