Ракетні кораблі РФ провели стрільби в Чорному морі  - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кораблі Чорноморського флоту здійснили навчання.

Кораблі російського Чорноморського флоту провели ракетні стрільби в акваторії Чорного моря.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням кримські проросійські ЗМІ.

Зазначається, що у стрільбах взяли участь 14 кораблів та два ракетних катери.

"Крім ракетних катерів "Ивановец" і "Р-60", які безпосередньо виконували ракетні стрільби, в пункти постійної дислокації повернулися 14 надводних кораблів і суден забезпечення Чорноморського флоту, які брали участь у закритті морського полігону для забезпечення безпеки цивільного судноплавства", – цитують ЗМІ начальника прес-служби флоту Олексія Рульова.

Однак прес-служба Чорноморського флоту поки офіційно не повідомляє про навчання.

Нагадаємо, раніше Генеральна асамблея ООН висловила серйозну стурбованість з приводу мілітаризації, що прогресує, в Криму Російською Федерацією. За відповідну резолюцію "Проблема мілітаризації АР Крим та м.Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів", проголосували 17 грудня на засіданні Генеральної асамблеї ООН. 66 країн-членів проголосували "за", 19 - "проти", 72 - утримались.

Згідно з текстом ухваленого документа, Генасамблея підкреслює, що присутність російських військ у Криму суперечить національному суверенітету, політичній незалежності та територіальній цілісності України і підриває безпеку і стабільність сусідніх країн і європейського регіону.

ВідеоМіністри країн-членів НАТО планують ухвалити пакет заходів для посилення безпеки в Чорному морі

Пакет заходів Альянс має ухвалити під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів, що розпочнеться вже завтра. Постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Гатчісон засудила захоплення в листопаді минулого року російськими військовими 24 українських моряків разом із трьома кораблями.  

Міністри країн-членів НАТО планують ухвалити пакет заходів для посилення безпеки в Чорному морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції