"Морський щит 19". У Чорному морі відбудуться найбільш масштабні навчання НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У навчаннях братимуть участь 19 кораблів з шести країн-членів Альянсу за участю близько 2 200 військовослужбовців.

Румунські військово-морські сили організовують найбільші багатонаціональні військово-морські навчання "Морський щит 19" від 5 до 13 квітня в територіальних водах Румунії та міжнародних водах Чорного моря.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Румунії.

У навчаннях братимуть участь 14 румунських військових кораблів і шість військових кораблів з Болгарії, Канади, Греції, Нідерландів та Туреччини за участю близько 2200 військовослужбовців.

Вони будуть здійснювати спільні бойові процедури проти підводних, наземних та протиповітряних загроз, адаптованих до видів загроз, що виникають у Чорноморському регіоні.

Раніше стало відомо, що НАТО відправить у Чорне море кораблі для забезпечення проходження українських суден через Керченську протоку. Також в Альянсі готують новий пакет заходів для стримування дій Росії в Чорноморському басейні.  В Кремлі негативно відреагували на заяви НАТО про намір гарантувати прохід суден України Керченською протокою та сказали, що "не розуміють, що мається на увазі". А у МЗС РФ пригрозили відповіддю у разі посилення присутності НАТО в Чорному морі.

ВідеоНАТО посилить свою присутність у Чорному морі для захисту українських суден

Пакет заходів Альянс має ухвалити під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів, що розпочнеться вже завтра. Постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Гатчісон засудила захоплення в листопаді минулого року російськими військовими 24 українських моряків разом із трьома кораблями.  

НАТО посилить свою присутність у Чорному морі для захисту українських суден

Залиште свій коментар

Вибір редакції