Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ озвучила умови нової "гуманітарної паузи" в Сирії

Росія готова за першим запитом вводити "гуманітарні паузи" в Алеппо, але за наявності достовірної інформації про готовність до виведення хворих, поранених і мирного населення.

РФ спільно з владою Сирії готова відновити "гуманітарні паузи" в Алеппо, якщо міжнародні організації нададуть гарантії готовності виведення мирних жителів.

Про це передам РИА Новости.

"Російська Федерація спільно з сирійською владою готова до відновлення "гуманітарних пауз" в Алеппо при отриманні гарантій міжнародних організацій про готовність виведення утримуваних з бойовиками районів хворих, поранених і цивільного населення", — сказав офіційний представник російського Міноборони Ігор Конашенков.

Раніше начальник головного оперативного управління генштабу Сергій Рудськой заявив, що Росія готова за першим запитом вводити "гуманітарні паузи" в Алеппо, але за наявності достовірної інформації про готовність до виведення хворих, поранених і мирного населення.

Нагадаємо, що раніше понад 1,2 тисячі бойовиків при підтримці танків і бронемашин готуються до наступу на сирійське місто Алеппо.

Про це заявив начальник Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил Росії Сергій Рудської.

Повідомляється про 30 терористів-смертників.

Відео У російському МЗС заявили, що не припинятимуть вогонь у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції