РФ побудує в Арктиці десять аеродромів - ЗМІ

Міноборони РФ продовжить розміщення своїх підрозділів в Арктиці до 2020 року.

Міністерство оборони РФ має намір побудувати і реконструювати в Арктиці десять аеродромів заради зміцнення російської присутності в північних широтах.

Про це в повідомляє газета "Известия".

В Арктиці зводять об'єкти військової інфраструктури на шести островах.

У 2016 році у віддалені військові гарнізони планується доставити більше 100 тисяч тонн матеріальних засобів для понад 150 пунктів - маяків, островів, військових частин. Крім того будуть доставлені понад 190 тисяч тонн будівельно-монтажних матеріалів -  аеродромні плити, цемент, метал, труби, арматура, а також техніка.

Міноборони РФ продовжить розміщення своїх підрозділів в Арктиці до 2020 року.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що російська влада планує побудувати другу велику військову базу поряд з кордоном з Україною. Ця база прийме понад 5 тисяч солдатів і важке озброєння.

База буде розташована на околиці невеликого міста Богучар Воронезької області, на схід від ще однієї частини в Білгородській області, що будується, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, біля села Солоти Валуйського району Бєлгородської області, що межує з кордоном України, Росія почала будувати величезну військову базу. Там будуть склади боєприпасів, а також казарми для декількох тисяч військовослужбовців.

ВідеоРосія будує військову базу, аби захиститися від України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: