Росія хоче відправити до Німеччини слідчих і допитати Навального

РФ хоче бути присутньою на всіх етапах розслідування.

Росія проситиме Німеччину допустити російських слідчих до отруєного опозиційного політика Олексія Навального.

Такий запит готує управління Міністерства внутрішніх справ Росії, пише Интерфакс.

"Запит буде включати в себе клопотання про можливість присутності слідчих органів внутрішніх справ РФ, які проводять перевірку за цим фактом, і російського експерта під час проведення німецькими колегами слідчих дій з Навальним, лікарями та експертами, зокрема під час отримання пояснень, з можливістю задавати уточнювальні та додаткові запитання" , — заявили в МВС.

Запит буде відправлений найближчим часом. Також російське відомство готує додатковий запит про надання правової допомоги в компетентні органи Німеччини.

  • 20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську, а опозиціонер потрапив до реанімації у комі. Нині він перебуває на лікуванні в Німеччині.
  • Уряд Німеччини повідомив, що спеціальна лабораторія Бундесверу підтвердила отруєння Олексія Навального речовиною так званої групи "Новачок". Німецький уряд "категорично засуджує" напад на опозиційного політика і вимагає від Росії пояснень. Також РФ погрожують новими санкціями. Кремль свою причетність заперечує. 
  • Стан Навального вже покращився, його вивели зі штучної коми.

Відео Лікарі поступово від'єднуватимуть Навального від апарата штучної вентиляції легень

У Берліні на Олексія Навального можуть скоїти напад. Цього побоюється місцева поліція. Тому охорону в лікарні, де перебуває росіянин, посилили. Як повідомляють німецькі ЗМІ, Навальному значно краще, і він пам'ятає все, що було до його отруєння.  

Лікарі поступово від'єднуватимуть Навального від апарата штучної вентиляції легень

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів