Росія вимагатиме від Британії пояснень з приводу закриття рахунків Russia Today

Пояснень вимагатимуть найближчим часом.

МЗС Росії вимагатиме від Британії пояснень з приводу закриття рахунків російської пропагандистської телекомпанії Russia Today.

Про це йдеться у повідомленні МЗС РФ.

"Найближчим часом будемо вимагати від британської влади роз'яснити ситуацію, що склалася", - йдеться у ньому.

Російська сторона заявила про глибоке занепокоєння закриттям банківських рахунків компанії, заплановане до завершення до 12 грудня.

"Виникла ситуація тягне за собою непереборні перешкоди для нормального функціонування телеканалу в Великобританії, створюючи передумови угледіти в такому кроці банку узгоджену з офіційним Лондоном акцію по усуненню незручного для британського офіціозу, але популярного серед британської громадськості новинного ресурсу. Якщо це так, то в наявності факт грубого порушення основоположних принципів свободи слова і друку з боку, як себе називають самі британці, "однією з найстаріших демократій світу", - йдеться у ньому.

Нагадаємо, Велика Британія закрила рахунки російської пропагандистської телекомпанії Russia Today"Нам закрили рахунки в Британії. Всі рахунки. "Рішення перегляду не підлягає". Хай живе свобода слова!", - повідомила головний редактор Маргарита Симоньян.

ВідеоУ Великій Британії заблокували всі рахунки кремлівського телеканалу Russia Today

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: