Порошенко увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти РФ

Дата публікації
Перегляди
7490
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти РФ

Фото: УНІАН

Відомства мають потурбуватися про виконання указу глави держави про санкційний список терміном на рік.

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про рішення РНБО України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Про це інформує прес-служба глави держави.

Відповідно до указу вводиться у дію рішення РНБО від 16 вересня 2016 року про український санкцій список, де були підтримані пропозиції щодо продовження і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, які були внесені Кабміном України, СБУ та Нацбанком.

Нагадаємо, що РНБО ухвалила рішення про продовження дії персональних спеціальних економічних санкцій у 2015 році, а своїм сьогоднішнім рішення продовжила їх дію та розширила санкційний список. Йдеться про персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи строком на один рік, які застосовуються до фізичних та юридичних осіб.

Згідно з указом президента Кадміну, СБУ, Нацбанку та ГПУ "доручено забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності цих санкцій".

МЗС має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій та потурбуватися про застосування аналогічних обмежувальних заходів до відповідних осіб.

Контроль за виконанням відповідного рішення Ради національної безпеки і оборони України покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України. 

Нагадаємо, що раніше нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив про корупцію під час формуванні списку санкцій України щодо російських громадян і компаній.

За його словами, рішення РНБО про санкції перестало діяти.

Додамо, що пізніше народний депутат від фракції "Блок Петра Порощенка" Іван Винник переконаний, що звинуваченнями у бік РНБО щодо припинення дій санкцій проти РФ через корупцію, нардеп Сергій Лещенко намагається приховати свій особистий інтерес.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7490
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація