Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санкції України проти РФ перестали діяти через корупцію - нардеп

За його словами, санкції перестали діяти місяць тому.

Нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив про корупцію під час формуванні списку санкцій України щодо російських громадян і компаній.

Про це інформує "112 Україна".

За його словами, рішення РНБО про санкції перестало діяти.

В санкційному списку перебуває близько 400 осіб – російських політиків, олігархів, аналітиків, близько 100 російських компаній.

За його словами, санкції вводилися на один рік, і 16 вересня цього року припинили діяти. Нового ж рішення досі немає.

"Ці "санкційні канікули" робляться з цілком зрозумілою метою. За моєю інформацією, зараз існує новий ринок корупційних послуг, коли тебе можуть з санкційного списку виключити за певні домовленості матеріального характеру, або навпаки – включити твого конкурента", - заявив депутат.

Лещенко запевнив, що знає приклади, коли "за цілком матеріальну винагороду" російські компанії потрапляють під санкції для того, щоб інші компанії, які діють в Україні, отримали преференції. За його словами, таким чином відбувається фактично перерозподіл ринку.

"Певні політичні діячі, які наближені до формування цих санкційних списків, просто поповнюють свої кишені готівковими або безготівковими коштами, які потраплять на їхні офшорні рахунки. Це корупція. Іншого пояснення, чому вже місяць санкцій немає, я знайти не можу", - резюмував нардеп.

Про те, що українські санкції проти Російської Федерації не працюють, впевнений народний депутат з міжфракційного об'єднання "УКРОП" Тарас Батенко.

Обмежувальні заходи проти РФ з боку України набули чинності з 2 січня 2016 року, зокрема, було введено мито на ввезення товарів із РФ. Окрім того, з 10 січня було заборонене ввезення низки російських продуктів. Зокрема, до списку потрапило м'ясо та субпродукти, риба, молочні продукти, сири, чай, кава, кондитерські вироби, пиво, горілка, цигарки, дитяче харчування та інше.

Відео У Євросоюзі закликали подовжити фінансові санкції проти Росії через дії Кремля в Україні та Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції