Мінекономіки оприлюднило список забороненої продукції з РФ

Обмежувальні заходи діятимуть вже із січня 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило попередній список товарів із РФ, які потраплять під заборону через введення "дзеркальних" санкцій.

Обмежувальні заходи набудуть чинності з 2 січня 2016 року, зокрема, буде введено мито на ввезення товарів із РФ. Окрім того, з 10 січня буде заборонене ввезення низки російських продуктів.

Зокрема, до списку потрапило м'ясо та субпродукти, риба, молочні продукти, сири, чай, кава, кондитерські вироби, пиво, горілка, цигарки, дитяче харчування та інше.

Київ визначився із відповіддю на російські санкції

Москва планує впровадити першого січня у день, коли в повному обсязі почне діяти угода про Асоціацію між Україною та Євросоюзом. Вітчизняне міністерство економічного розвитку пропонує  встановити імпортні мита та заборонити ввезення низки товарів російського походження. Це відповідь на порушення Росією норм міжнародного права щодо торговельного ембарго та призупинення дії Договору про зону вільної торгівлі із Україною. 

Нагадаємо, 21 грудня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову щодо поширення на Україну економічних заходів у відповідь на антиросійські санкціїЗаходи діятимуть починаючи із 1 січня 2016 року. Йдеться зокрема про митні збори і продуктове ембарго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: