Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ПАРЄ: санкції проти Росії мають зберігатися

Обговорення санкцій розділяє Європейський Союз та загрожує його єдності - переконані в Асамблеї.

ПАРЄ ухвалила поправку до резолюції щодо України,  в якій закликала країни-члени ЄС зберігати санкції проти РФ, незважаючи на економічні втрати.

Про це пише "Європейська правда".

"Асамблея зазначає, що економічні наслідки конфлікту є значними не тільки для України та Російської Федерації, але і для Європейського Союзу та деяких країн Європи, які в тій чи іншій мірі постраждали від санкцій проти Російської Федерації та російських контр-санкцій", - йдеться в документі.

"Обговорення санкцій розділяє Європейський Союз та загрожує його єдності", - переконані в Асамблеї.

Завдяки українській делагації в ПАРЄ в рішення Асамбелї був доданий наступний абзац: "Поза тим міжнародний тиск, включаючи санкції, має зберігатися доти, доки не припиниться російська агресія та не буде повністю відновлено суверенітет та територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах".

У підсумку 71 депутат ПАРЄ проголосував за, 17 – проти.

Нагадаємо, що українська делегація у ПАРЄ досягнула всіх найважливиших згадувань в двох резолюціях по Україні, а саме: "продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенитета України, засудження незаконних виборів в Криму, заборони Меджліса, відмова від заклику прийняти РФ в Асамблеї, незважаючи ні на що, звільнення в'язнів" тощо.

Про це повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Навіть в назві замінили "конфлікт в Україні" на "російську агресію в Україні", - зауважив він. За словами Ар'єва, "усі без вийнятку оратори, навіть прихильні до Росії, фактично визнали в своїх виступах, що біду Україні принесла Росія".

Він додав, що українська команда і надалі робитиме все можливе, щоб в ПАРЄ боротися з впливом російського лоббі.

Відео Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила дві резолюції щодо України

Залиште свій коментар

Вибір редакції