Fitch поліпшило прогноз щодо "сміттєвого" кредитного рейтингу Росії

Наприкінці січня 2015 року рейтингове агентство вперше за десятиліття знизило рейтинг Росії до "сміттєвого".

Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогноз по довгостроковому рейтингу дефолту Росії в іноземній і національній валютах з негативного до стабільного. Fitch також підтвердило кредитний рейтинг Росії на рівні "BBB-".

Про це пише ВВС.Russian.

Рішення поліпшити прогноз прийнято у зв'язку з тим, що Росія вела послідовну і надійну політику реагування на різке падіння цін на нафту. У вересні агентство також зробило прогноз щодо дефіциту бюджету та ВВП Росії на 2016 і 2017 роки.

Раніше рейтингове агентство Standard & poor's місяць тому підвищило прогноз по суверенному кредитному рейтингу Росії до "стабільного" з "негативного", але при цьому підтвердило сам рейтинг на так званому "сміттєвому" рівні "ВВ+". У 2017-2019 роках очікується зростання реального ВВП Росії в середньому на 1,6%. За прогнозом S&P, російська економіка буде продовжувати адаптуватися до низьких ціна на нафту.

Наприкінці січня 2015 року рейтингове агентство вперше за десятиліття знизило рейтинг Росії до "сміттєвого" - подібне рішення тягне за собою зниження попиту інвесторів на цінні папери й зростання вартості запозичень на зовнішніх ринках для країни.

ВідеоЦентробанк Росії хоче позбавити акредитації міжнародні рейтингові агенції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: