В Австрії знесуть будинок, де народився Адольф Гітлер

Заяві міністра передував тривалий процес узгодження в державних структурах.

В Австрії в місті Браунау-на-Інні знесуть будинок, в якому народився лідер нацистської Німеччини Адольф Гітлер.

Про це Die Press сообщил міністр внутрішніх справ Вольфганг Соботко.

При цьому він зазначив, що підвал, можливо, залишать, але зверху буде нова будова, що віддадуть у користування благодійної організації або державного відомства. Видання також відзначає, що, хоча виконавчі влади вже санкціонували це рішення, його ще має схвалити парламент.

Заявою міністра передував тривалий процес узгодження в державних структурах, за результатами якого було вирішено, що єдиний можливий варіант – вилучення будинку з виплатою компенсації власнику.

Своєю чергою, австрійські влади мотивували свій намір тим, що не хотіли допустити утворення в Браунау-на-Інні місця, яке б почитали неонацисти.

Нагадаємо, будова, в якому народився Гітлер, нацисти викупили в 1938 році. Після падіння Третього рейху, в 1952 році будинок повернули родині Поммер. У наступні роки в ньому розташовувалися різні гуманітарні установи, з 2011 року будинок пустує.

Навпроти встановлено меморіал жертвам режиму Гітлера з написом "За свободу, мир і демократію. Не допустимо фашизму знову, мільйони загиблих просять нас про це".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: