Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія втратила близько 300 млн рублів через хвилю фейкових "мінувань"

Тему анонімних погроз обговорювали на закритій нараді в МВС.

Росія втратила близько 300 млн рублів через хвилю неправдивих повідомлень про мінування.

Про це повідомляє РБК з посиланням на два джерела в міністерстві внутрішніх справ РФ.

Тему анонімних погроз про закладені бомби обговорювали в понеділок, 18 вересня, на закритій нараді в МВС. Також піднімалася тема збитків від цих дзвінків.

ВідеоНевідомі атакували Москву повідомленнями про замінування

У суму збитку в першу чергу увійшли заходи по евакуації людей з громадських будівель. Екс-радник управління президента рф з внутрішньої політики Олег Матвєйчев зазначив, що в цю суму включені витрати, які держава бере на себе в результаті посиленого режиму несення служби.

За його словами, особовий склад, задіяний при евакуації, як правило, підключають понаднормово, а іноді навіть відкликають з відпусток, що оплачується додатково. Також правоохоронці понесли витрати на бензин, оплачували роботу кінологів, з якими у таких випадках укладаються окремі договори.

При цьому, як зазначив Матвєйчев, у розмір 300 млн рублів не включена упущена вигода бізнесу від дій "телефонних терористів".

Хвиля "мінувань" в Росії пройшла з 10 по 17 вересня. Зловмисники "замінували" близько 600 об'єктів, серед яких були аеропорти, торгові центри та вокзали. Всього було евакуйовано понад 180 тис. чоловік. Жодне з телефонних дзвінків про "мінування" не виправдався. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції