Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ анонімні дзвінки про замінування пов'язали з "ІД" – ЗМІ

Силовики збираються оголосити ініціаторів дзвінків у міжнародний розшук. 

Хвилю дзвінків з анонімними повідомленнями про можливі вибухи на території РФ ініціювали з-за кордону особи, пов'язані з терористичним угруповання "Ісламська держава". Про це повідомляє РИА "Новости" з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Дані про вказаних осіб нібито не розголошуються в інтересах слідства. Тих, хто здійснював дзвінки, обіцяють оголосити у міжнародний розшук.

"Розслідування ускладнюється тим, що організатори і виконавці злочинної діяльності активно використовують шифроване листування в месенджерах і IP-телефонію. Проведення оперативно-розшукових і слідчих дій триває", - додав неназваний співрозмовник російських журналістів.

У центрі громадських зв'язків ФСБ відмовилися коментувати цю інформацію, але і не спростували її.

Нагадаємо, протягом останніх днів у багатьох містах Росії через повідомлення про замінування евакуювали десятки торгових центрів, університетів, вокзалів, кінотеатрів та інших об'єктів. Після оперативних перевірок правоохоронці повідомляли, що вибухових пристроїв виявлено не було. 

Російське агнетство "Інтерфакс" із посиланням на неназвані джерела раніше повідомляло, що практично всі дзвінки про загрозу вибухів у всій країні надходили через інтернет-канали з території України. 

ВідеоНевідомі атакували Москву повідомленнями про замінування

Залиште свій коментар

Вибір редакції