Росіяни лізли на дахи та стовпи, щоб подивитись на "заборонений" парад Путіна

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Після кількох годин очікування громадяни змогли насолодитися лише польотом літаків.

Десятки тисяч москвичів і гостей російської столиці так і не змогли побачити святковий парад. Красна площа була перекрита кордонами поліції і внутрішніх військ. Закритими також були і кілька станцій метро, розташованих неподалік від Красної площі.

Поліцейські не пускали навіть тих журналістів, які мають спеціальну акредитацію Головного управління внутрішніх справ Москви. На запитання журналістів правоохоронці відповідали, що "потрібен спецпропуск, який можна отримати в Уряді Москви".

Люди обліпили дахи будівель і прибиральну техніку, розставлену уздовж кордонів оточеної зони. З дахів вантажівок падали, лаялися, штовхалися. На місці чергувало кілька екіпажів швидкої допомоги - від багатогодинного стояння на сонці деякі почувались недобре.

Проте, попри на всі муки, більшість громадян, які намагалися подивитися широко розрекламований парад Перемоги, поставилися до заходів безпеки з розумінням. Лише кілька людей відкрито висловили невдоволення таким порядком оточення центру Москви.

В результаті десятки тисяч людей, після майже тригодинного стояння на сонці вздовж оточеного району, змогли побачити лише літаки і вертольоти, що пролітали над Москвою, а також дим від наземної техніки. Такі заходи безпеки в Москві були введені вперше. Навіть на інавгурації Путіна в 2012 році центр Москви перекривався набагато скромніше.

Нагадаємо, Росія витратила понад 7,7 мільйонів доларів на те, щоб запобігти дощу на свята, зокрема й під час святкування 9 Травня.

Журналіст Дмитро Флорін

Росіян не пустили на широко розрекламований парад Перемоги

Росіян не пустили на широко розрекламований парад Перемоги
Наступна публікація