Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російське МЗС, захищаючи "РИА Новости", заступилося і за "Інтер"

У дипвідомстві РФ зазначили, що західні країни не реагують на висилання їхніх пропагандистів з України.

Російське МЗС назвало обшуки у виданні "РИА Новости" і затримання їхнього керівника "ескалацією репресивних дій української влади в інформаційному полі". Про це повідомляється в офіційній заяві на сайті МЗС РФ.

У російському дипвідомстві згадали, що двоє журналістів пропагандистських каналів були вислані з України 9 травня, не було впущено чеського журналіста Яна Ріхетського, якому заборонено в'їзд в Україну за спотворення інформації про події на Сході України, а також згадали скандальний концерт "Інтера".

"9 травня кілька десятків представників українських праворадикальних організацій "Національний корпус" і "Національні дружини" заблокували офіси телеканалу "Інтер" у Києві, погрожуючи підпалом. Причиною цих незаконних дій став оприлюднений напередодні каналом анонс відеоролика концерту до Дня Перемоги, який викликав критику багатьох організацій і користувачів соцмереж через слова ведучого про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців". Спроба телеканалу відкрито виступити проти героїзації фашистських посібників напередодні Дня Перемоги викликала передбачувану реакцію київських радикалів, впевнених у підтримці своїх дій з боку силових відомств України", - заявили в МЗС РФ.

Також у Росії помітили, що західні країни не протестують проти висилання з України російських пропагандистів.

"Як і раніше не бачимо жодної виразної реакції на свавілля української влади з боку західних країн і профільних міжнародних організацій. Вважаємо, що таке потурання прямо загрожує долі загальноєвропейського простору, сприяючи придушенню інакомислення в найгірших традиціях тоталітарних режимів", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, Служба безпеки України 15 травня влаштувала обшук у київському офісі інформаційного агентства "РИА Новости Украина". Правоохоронці викрили ЗМІ у веденні гібридної інформаційної війни проти України. Згодом стало відомо, що правоохоронні органи проводять слідчі дії з журналістом агентства Кирилом Вишинським.

Залиште свій коментар

Вибір редакції