Російські генерали пересядуть на українські VIP-літаки

Дата публікації
Перегляди
7258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російські генерали пересядуть на українські VIP-літаки

Росіяни віддали перевагу українським Ан-140, відмовившись від власного Іл-112В / Фото: infoavia.ru

Для перевезення керівництва ВПС Росії закупили українські Ан-140 у VIP-комплектації.

ВПС Росії закупили українські літаки Ан-140 для перевезення вищого військового керівництва - командувачів округів, флотів, та інших генералів Збройних сил.

Ці машини мають замінити Ан-26 і Ан-24, випущені 40-50 років тому, на яких зараз пересуваються воєначальники. Російських аналогів у машини немає, пишуть "Известия".

"Ан-140 призначений для перевезення особового складу, хоча для вантажоперевезень він теж годиться. Перша машина надійшла в цивільній комплектації салону - фактично це звичайний пасажирський літак. Ще п'ять ми очікуємо у VIP-комплектації з робочими місцями", - пояснив представник ВПС.

Цікаво, що закупівля Ан-140 означає остаточну відмову ВПС Росії від створення цілої лінійки літаків на базі російського літака Іл-112В.

На думку першого віце-президента Академії геополітичних проблем Костянтина Сівкова, Іл-112 згубив час.

"Ан-140 був створений через 10 років після того, як з'явився проект Іл-112. Це більш сучасний літак. До того ж він повністю готовий. Але в будь-якому випадку, при тому, що Україна дотримується незрозумілої політики щодо Росії, взяття на озброєння літака держави, позиція якої постійно змінюється, - це недалекоглядно", - вважає експерт.

Водночас варто нагадати, що влітку 2011 року Росія та Україна домовилися разом будувати літаки, створивши спільне підприємство на базі українського ДП "Антонов" і російського ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація". У рамках спільного проекту в серійне виробництво буде запущено літак Ан-148-100 і його модифікації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація