Російських глядачів попередили про "небезпеку НТВ для здоров'я"

Дата публікації
Перегляди
1479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російських глядачів попередили про "небезпеку НТВ для здоров'я"

Фільм НТВ про російську опозицію спричинив протести проти каналу / Фото: ottenki-serogo.livejournal.com

"Перегляд НТВ може бути небезпечний для морального здоров'я" - таке попередження з'явилося в програмі телепередач.

Регіональне видання "Нова новгородська газета" у своїй телепрограмі опублікувала попередження про те, що "Перегляд НТВ може бути небезпечний для морального здоров'я".

Головний редактор газети Сергій Брутман розповів, що піти на такий крок журналістів змусив нещодавній гучний фільм НТВ "Анатомія протесту".

При цьому він наголосив, що "Нова новгородська газета" належить самим журналістам, і не залежить ані від місцевої влади, ані від бізнес-структур.

Нагадаємо, скандальний фільм НТВ про російську опозицію викликав масштабну хвилю обурення в російському суспільстві. Телеканал звинуватили в ангажованості та продажності, фраза "НТВлжет" в потрапила в найбільш згадувані хештеги соціальної мережі Twitter, а кілька сотень людей влаштували несанкціоновану акцію біля "Останкіно".

Крім того, відносини з НТВ розірвав медіахолдинг "Експерт", керівництво якого було обурене використанням поза контекстом інтерв'ю головного редактора журналу "Експерт" Валерія Фадєєва.

У "викривальному" фільмі мова йшла про те, що на акції опозиції в Москві люди приходили за гроші чи безкоштовне печиво, а за самим мітингами спостерігали іноземці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1479
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація