Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський дитячий омбудсмен підтвердив намір піти у відставку

Російський дитячий омбудсмен підтвердив намір піти у відставку

Остаточне рішення прийме Путін.

Уповноважений по захисту прав дітей РФ Павло Астахов підтвердив, що подав заяву про звільнення.

Про це він заявив телеканалу РБК.

"Вчора після дуже серйозної розмови я подав заяву, але рішення прийме президент", — сказав Астахов.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Павло Астахов написав заяву про відставку. До до омбудсмена останнім часом виникло багато претензій. Зокрема, через його спілкування з потерпілими на озері у Карелії дітьми і його заяви з приводу "зморщених жінок". Журналістка Кашеварова каже, що до Астахова є претензії і корупційного характеру. 

Павло Астахов запам'ятався своїми скандальними висловлюваннями. Зокрема, на своїй сторінці в мікроблозі Twitter він запитав у своїх підписників, чи можна зв'язувати дітей "при особливих обставинах".

Крім того, Астахов назвав нормальним укладення шлюбів з неповнолітніми у зв'язку з весіллям 17-річної дівчини з чеченського села та 51-річного начальника РВВС.

"На Кавказі раніше відбувається емансипація і статеве дозрівання, давайте не будемо ханжами. Є місця, де жінки вже в 27 років зморщені, і за нашими мірками їм під 50", - сказав він тоді.

Нещодавно Астахов потрапив у новий скандал. Він запитав у дівчинки, яка вижила під час шторму на озері Сямозеро в Карелії, "як поплавали?". Замість дівчинки на питання Астахова відповіла жінка, яка перебувала в палаті, сказавши: "Слава Богу, вижили".

Залиште свій коментар

Вибір редакції