Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський фрегат провів навчання в Чорному морі

Російський фрегат провів навчання в Чорному морі

"Адмірал Григорович" відпрацював артилерійські стрільби.

Російський фрегат "Адмірал Григорович" провів артилерійські стрільби в акваторії Чорного моря, повідомляють Крим.Реалії з посиланням на Кримінформ.

За словами начальника відділу інформаційного забезпечення флоту Олексія Рульова, військовослужбовці Чорноморського флоту Росії здали другу курсову задачу "Плавання і ведення бою одиночним кораблем".

"У рамках завершального етапу підготовки корабля до виконання завдань за призначенням, екіпаж провів підготовчі та залікові артилерійські стрільби у надводну ціль, а також виконав електронні пуски зенітних ракет і високоточної зброї у морські цілі, що імітує надводний корабель умовного супротивника", – йдеться в повідомленні.

Екіпаж фрегату спільно з підводними силами, Морською авіацією Чорноморського флоту відпрацював комплекс заходів з пошуку, виявлення, стеження і знищення субмарини умовного противника. Вони також відпрацюють дії з оборони і захисту корабля при переході морем.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Криму російські військові провели навчання з ракетними комплексами "Бал", під час яких відпрацьовували умовне завдавання ударів у морські цілі. Також російські військові виконали електронні пуски ракет. Крім того, на анексованому півострові під час весняного призову планують направити до армії 2,5 тисяч кримчан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції