У Пакистані заявили, що Індія збирається на них напасти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Пакистані вважають, що Індія нападе наприкінці квітня.

Міністр закордонних справ Пакистану Махмуд Куреші заявив, що, за його даними, Індія має намір атакувати Пакистан пізніше цього місяця, між 16 і 20 квітня.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Міністр розповів, що  він також поінформував ООН. Міністерство закордонних справ Індії поки не відреагувало на заяву пакистанських чиновників.

Заява Куреші з'явилася на тлі протистояння між двома державами, що триває з лютого цього року.

Нагадаємо, 27 лютого пакистанські військові заявили, що збили два індійських літаки в спірному регіоні Кашмір. В Індії підтвердили лише зникнення одного. Внаслідок інциденту загинули щонайменше четверо громадян Індії, також принаймні одного пілота було захоплено в полон.

Ескалація конфлікту між країнами сталась раніше, коли президент Пакистану попередив Індію про адекватну відповідь після авіаудару у Кашмір. Ця територія розділена між двома країнами і саме на пакистанську частину Індія здійснила авіаналіт.

У Нью-Делі заявили - операція була скерована проти табору бойовиків, які взяли відповідальність за теракт 14 лютого. Тоді загинули 40 індійських військових. За даними індійського уряду, у бомбардуванні загинуло чимало бойовиків, тоді як речник пакистанської армії заперечив наявність жертв чи руйнувань. Авіаудар через лінію розмежування став першим за майже півстоліття – після індо-пакистанської війни 1971 року.

ВідеоПакистан затримав 44 підозрюваних у скоєнні теракту в Індії

Пакистан затримав 44 підозрюваних у скоєнні теракту в Індії Саме цей інцидент спричинив конфлікт між двома ядерними державами два тижні тому. Жертвами атаки стали 4 десятки військових. У відповідь на теракт Індія завдала по бойовиках авіаудар, а пакистанці збили індійський літак і схопили пілота.

Пакистан затримав 44 підозрюваних у скоєнні теракту в Індії

Залиште свій коментар

Вибір редакції