Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луганські бойовики обстріляли членів виборчкому

Інцидент стався під час доставки бюлетенів.

На Луганщині члени виборчкому потрапили під обстріли, коли доставляли бюлетені до ДВК. Про це під час брифінгу щодо офіційних результатів першого туру виборів повідомив член ЦВК Михайло Вербенський.

Інцидент стався поблизу села Катеринівка Попаснянського району, коли члени виборчої комісії доставляли бюлетені з результатами виборів у дільничну виборчу комісію. "29 березня члени виборчої комісії потрапили під обстріл. На щастя, ніхто з них не постраждав. Бюлетені теж були неушкоджені. Вибори в цьому населеному пункті були успішно проведені. Загалом всі шість територіальних виборчих округів вчасно подали всі протоколи. Зауважень та уточнень щодо протоколів не було", - повідомив Вербенський.

ЦВК прийняла всі 199 протоколів із "мокрими" печатками від окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів. Раніше, 4 квітня, Центрвиборчком закінчив підрахунок голосів на виборах президента України. У другий тур вийшли Володимир Зеленський, який набрав 30,24% голосів, і Петро Порошенко - 15,95%. Третьою стала Юлія Тимошенко, якій свої голоси віддали 13,40% виборців.

ВідеоУкраїнці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи

Володимир Зеленський пішов до приватної клініки, а Петро Порошенко на забір крові прийшов у медпункт "Олімпійського". Обох зустрічали десятки камер. Журналісти почали збиратися ще за годину, аби зайняти місця. Як кандидати в президенти здавали свою кров – у сюжеті.  

Українці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи

Залиште свій коментар

Вибір редакції