Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК оголосила другий тур виборів: за крісло президента позмагаються Зеленський і Порошенко

Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Центральна виборча комісія ухвалила постанову про другий тур президентських виборів, повідомили під час брифінгу комісії щодо офіційних результатів першого туру виборів.

До другого туру виборів пройшли Володимир Зеленський, який отримав 30,24% (5 714 034), і Петро Порошенко. Чинний  президент отримав 15,95% (3 014 609).

Під час засідання також проголосували за постанову щодо бюлетеня для повторного голосування. Ухвалили, що текст бюлетеня для повторного голосування друкується державною мовою на одному аркуші лише з одного боку. Розмір виборчого бюлетеня - 250Х150 мм. Він матиме блакитно-сірий колір, водяні знаки, антисканерні елементи і захисні волокна та фарби. 

ЦВК також затвердила календарний план проведення другого туру президентських виборів. 

Нагадаємо, у неділю, 7 квітня, Центральна виборча комісія підрахувала всі голоси українців та офіційно оголосила, що до другого туру виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

ВідеоУкраїнці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи

Володимир Зеленський пішов до приватної клініки, а Петро Порошенко на забір крові прийшов у медпункт "Олімпійського". Обох зустрічали десятки камер. Журналісти почали збиратися ще за годину, аби зайняти місця. Як кандидати в президенти здавали свою кров – у сюжеті.  

Українці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції