Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК прийняла всі 199 протоколів із "мокрими" печатками

Центрвиборчком перейшов до розгляду уточнених протоколів.

ЦВК прийняла всі 199 протоколів із "мокрими" печатками від окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів, повідомила голова комісії Тетяна Сліпачук. 

Останніми протоколи надійшли від комісій з Херсонської та Миколаївської областей. За її словами, у ЦВК очікують лише на уточнені протоколи. Їх доручили підготувати і надати з поміткою "Уточнений" окружним виборчим комісіям ТВО № 75, 98, 128 до 6 квітня. 

У Центральній виборчій комісії прогнозують, що остаточні результати першого туру виборів можуть бути встановлені у неділю, 7 квітня. Протягом наступного дня сподіваються зробити всі необхідні процедури і післязавтра оголосити остаточний результат першого туру виборів президента, які відбулися 31 березня. 

Нагадаємо, 4 квітня ЦВК закінчила підрахунок голосів на виборах президента України. У другий тур вийшли Володимир Зеленський, який набрав 30,24% голосів, і Петро Порошенко - 15,95%. Третьою стала Юлія Тимошенко, якій свої голоси віддали 13,40% виборців.

ВідеоЦВК нагадала кандидатам, що їхня палка дискусія навколо дебатів може бути розцінена як незаконна агітація

Зеленського не влаштувала згода Порошенка провести обов'язкову для кандидатів перед другим туром словесну баталію на стадіоні "Олімпійський". Напередодні з такою пропозицією до чинного президента Зеленський звернувся, виклавши в мережу відеоролик. Надвечір Зеленський записав новий ролик, у якому пропонує стати арбітром на цих дебатах Юлію Тимошенко. У її штабі відповіли: подумають.  

ЦВК нагадала кандидатам, що їхня палка дискусія навколо дебатів може бути розцінена як незаконна агітація

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції