Російську військову техніку вдягнуть в "плащі-невидимки"

Розробка дозволить захищати від впливу засобів радіоелектронної боротьби будь-які системи озброєнь і військової техніки.

Спеціальний "плащ-невидимка", який зможе захищати танки, літаки і бойові кораблі від засобів радіоелектронної боротьби, вже проходить військові випробування.

Про це повідомив "Интерфаксу" керівник холдингу "Роселектроніка" Ігор Козлов.

"Нам би хотілося, щоб це був наступний рік", - сказав Козлов, відповідаючи на запитання, коли завершаться військові випробування нової розробки і будуть поставки міністерству оборони.

За словами глави холдингу, наразі "плащ-невидимка" - спеціальне феритове волокно - проходить випробування Міноборони РФ.

"Є зауваження. Вони усуваються. Є великі очікування від військових на те, що це буде поставлено, прийнято на озброєння. Затребуваність є", - сказав Козлов.

За його словами, розробка дозволить захищати від впливу засобів радіоелектронної боротьби будь-які системи озброєнь і військової техніки. "Все залежить від розміру волокна", - зазначив він.

"Волокна сплетені таким чином, що радіоелектронний засіб не ідентифікує об'єкт як танк і так далі ", - розповів гендиректор підприємства.

Він зауважив, що розробка дозволить прикривати не тільки стаціонарні системи озброєнь або військової техніки, а й ті, що перебувають у русі.

"Зараз у нас проходять випробування на одному з бойових кораблів", - повідомив Козлов. 

Нагадаємо, Міністр оборони Росії Сергій Шойгу їздив до окупованого Криму, де відбувався один з ключових етапів стратегічних командно-штабних навчань (СКШУ) "Кавказ-2016". Про це повідомив офіційний представник російського військового відомства генерал-майор Ігор Конашенков, передає РИА Новости.

Залиште свій коментар

Наступна публікація