Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щонайменше 26 осіб загинуло в сирійському Алеппо

10 осіб загинули в результаті обстрілу Алеппо.

Щонайменше 26 людей загинули в неділю в сирійському місті Алеппо в результаті нових боїв між урядовими силами і повстанцями. 12 осіб, у тому числі кілька дітей, загинули в результаті обстрілу ринку. Ще 10 людей загинули в результаті обстрілу іншого району Алеппо, що знаходиться під контролем уряду. Не менше 27 мирних жителів загинуло внаслідок бомбардувань урядових сил в суботу.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент США Барак Обама за підсумками переговорів у Ганновері знову заявили про те, що режим припинення вогню має дотримуватися всіма сторонами.

Щонайменше чверть мільйона людей загинули в ході п'ятирічного конфлікту в Сирії, мільйони місцевих жителів стали біженцями, покинувши свої будинки у зоні бойових дій.

Нагадаємо, під час повітряних ударів США, спрямованих проти бойовиків "Ісламського держави" у Сирії та Іраку, загинуло 20 мирних жителів у період з вересня до лютого 2015 2016 року.

Центральне командування США заявляє про підтверджені дані загибелі 20 цивільних і поранення, 11 осіб у 9 атаках у період з 10 вересня 2015 року до 2 лютого 2016 року. Всі загиблі не були прямими мішенями, а стали жертвами через атаки по визначених цілях бойовиків. Повідомляється, що 6 ударів були здійснені в Іраку і 3 – в Сирії.

Відео Ракетний удар із Сирії по Туреччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції