Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щонайменше 8 людей загинуло через вибух на карнавалі в Болівії

Ще 40 людей отримали травми

Трагедія на карнавалі. У болівійському місті Оруро на вулиці, де відбувається танцювальне шоу, вибухнула продуктова ятка, йдеться в ТСН.12.00.

Загинуло восьмеро людей. Ще 40 – шпиталізовані. Вибуховою хвилею повибивало шибки та двері у будинках в радіусі 50 метрів. Повністю понищені десятки сусідніх яток.

Причиною трагедії, кажуть слідчі, стала людська недбалість: вибухнув неправильно встановлений газовий балон, який використовували для приготування страв швидкого харчування.

У Латинській Америці саме розпочався карнавальний сезон. Проходить він одразу в десятках міст кількох країн - Болівії, Аргентини та Бразилії. Найяскравійший у Ріо-де-Жанейро. Там вже знамениті школи самби розпочали змагання за право називатися найкращими танцівниками. Переможця оголосять вже цієї суботи.

 

ВідеоТрагедія на карнавалі. У Болівії на вулиці вибухнула продуктова ятка

У болівійському місті Оруро на вулиці, де проходить танцювальне шоу, вибухнула продуктова ятка. Загинуло восьмеро людей. Ще 40 – шпиталізовані. Вибуховою хвилею повибивало шибки та двері у будинках в радіусі 50 метрів. Повністю понищені десятки сусідніх яток. Причиною трагедії, кажуть слідчі, стала людська недбалість. Вибухнув неправильно встановлений газовий балон, який використовували для приготування страв швидкого харчування

Трагедія на карнавалі. У Болівії на вулиці вибухнула продуктова ятка

Залиште свій коментар

Вибір редакції