Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська влада призначила компенсацію загиблим в авіакатастрофі під Москвою

Підтвердження жодної версії катастрофи досі немає

Мільйон рублів за втрачене життя - російська влада призначила компенсацію загиблим в авіакатастрофі під Москвою. Сума відшкодування становить близько півмільйона гривень. Із шістдесяти п’яти пасажирів та шістьох членів екіпажу, які були на борту, вижити не вдалося нікому. На місці трагедії припинили рятувально-пошукову операцію. Тепер завдання слідчих зібрати рештки літака, які могли б розповісти про те, що призвело до аварії. Одну з чорних скриньок уже вдалося знайти, йдеться в ТСН.12.00

Яскравий спалах на тлі сірого неба під Москвою. Момент катастрофи зняли камери стеження. Першими на місце падіння літака дістаються випадкові свідки.

Коли до розкиданих по землі уламків дістаються рятувальники, стає відомо, що літак Ан-148, який прямував із Москви до Орська – був пасажирським. На його борту було шестеро членів екіпажу та шістдесят п’ять пасажирів. Серед них – громадяни Азербайджану та Швейцарії.

ВідеоРосійські рятувальники припинили пошукову операцію на місці падіння літака Ан-148

Під Москвою загинули всі пасажири та члени екіпажу, які були на борту літака Ан-148 - усього 71 людина. На місці катастрофи лишилися слідчі, які намагаються з’ясувати причину трагедії.

Російські рятувальники припинили пошукову операцію на місці падіння літака Ан-148

Свідки кажуть, що чули потужний вибух. Але що саме призвело до трагедії досі не відомо. Спочатку з’явилися повідомлення про зіткнення із поштовим гелікоптером, але з’ясувалося, що в російської пошти гвинтокрилів просто немає. І навіть поштового вантажу на борту бути не мало.

Літак Ан-148 – спільна російсько-українська розробка. Цей борт був збудований вісім років тому, у Воронежі. З’явилися повідомлення, що пілот встиг повідомити про технічні проблеми. Але підтвердження жодної версії катастрофи досі немає. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції