Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сербія вирішила повністю відмовитись від натурального хутра

Відмова від хутра не лише має етичну сторону, але й екологічну.

У Сербії вступила в дію заборона на розведення та вбивство тварин для виробництва хутряних виробів. Про це повідомляє боснійське видання Klix.

Зазначається, що заборону ухвалили в 2009 році, але її набрання чинності було відкладено на 10 років, щоб ті, хто займається цією діяльністю, могли підготувати свій бізнес.

Причини скасування дозволу на розведення та вбивство тварин для виробництво хутра не тільки етичні, але і екологічні. "Велика кількість небезпечних хімічних речовин, що використовуються в цій галузі, постійно забруднюють навколишнє середовище", - кажуть активісти, які домагалися заборони.

Як відомо, у Британії, Австрії, Чехії, Сербії, Словенії, Хорватії, Македонії, Люксембурзі, Боснії та Герцеговині, Нідерландах ухвалено заборону хутряних ферм, а у Німеччині, Данії, Латвії, Естонії, Польщі та інших країнах нині триває розгляд відповідних законопроектів.

Нагадаємо, 2018 року на тижні моди в Лондоні уперше повністю відмовилися від хутра. Таке рішення ухвалили після опитування, в якому взяли участь дизайнери. Раніше модний дім "Версаче" також відмовився від хутра, аби не вбивати тварин заради моди. 

ВідеоДо "чорного списку" стилістів потрапили пуховики з натуральним хутром та яскравий манікюр

Мода змінюється і те, що напередодні ще було хітом, у новому сезоні стилісти вносять до "чорного списку". Стилісти радять забути про пуховики з натуральним хутром, яскравий манікюр та светри-плаття. Натомість пропонують носити светри з джинсами. Який одяг та звички у макіяжі та зачісках більше неактуальні взимку 2019 року - у сюжеті ТСН.

До "чорного списку" стилістів потрапили пуховики з натуральним хутром та яскравий манікюр

Залиште свій коментар

Вибір редакції