Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США шоста жінка звинуватила Буша-старшого у сексуальних домаганнях

Буш нібито схопив її за сідниці під час спільного фотографування.

Донька екс співробітника ЦРУ Рослін Корріган розповіла, що під час фотографування з колишнім президентом США Джорджем Бушем-старшим 14 років тому він проявив ознаки сексуального домагання щодо неї.

Про це пише Time.

Інцидент стався 2003 році, коли екс-президентові США було 79 років, а дівчині - 16. Буш нібито схопив її за сідниці під час спільного фотографування.

"Моя перша реакція була абсолютним жахом. Я дійсно була розгублена", - розповіла жінка.

ВідеоЕкс-президент США Джордж Буш-старший опинився в реанімації

»Перше, що я зробила, подивилася на мою маму, і, хоча він продовжував стояти поруч, я нічого не сказала. Що підліток скаже екс-президентові США? На кшталт, ей, чувак, ти не повинен мацати мене як зараз?" - поділилися жінка.

Рослін Корріган стала шостою жінкою, яка публічно звинуватила Джорджа Буша-старшого в тому, що він хапав за сідниці без їхньої згоди.

Видання звернулося до офісу екс-президента, речник якого зазначив, що Джордж Буш-старший не хотів нікому заподіяти шкоди та просить вибачення у всіх, кого він міг образити під час фотографування.

Як повідомлялося раніше, екс-президент США Джордж Буш-старший поголився налисо на знак солідарності з хворими на рак дітьми. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції