Шульц назвав держави ЄС, які вагаються щодо безвізу для України

Деякі-країни члени ЄС мають зауваження щодо механізму призупинення режиму.

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявив, що надання безвізу Україні затримується через те, що країни члени-ЄС не можуть домовитися щодо механізму тимчасового призупинення дії Шенгену з третіми країнами.

Так Шульц зазначив, що до країн, які вагаються, належить не тільки Франція, де навесні 2017 відбудуться вибори, але й Італія, Бельгія та Німеччина. Про це повідомляє УНІАН.

"В Європейському парламенті ми зробили все можливе, щоб прискорити ухвалення рішення. В Європарламенті ми готові. Ми підготували все, ми навіть проголосували у відповідних комітетах, з одного боку, лібералізацію візового режиму, з другого — так званий механізм призупинення. Все, що висить, висить тут, в Раді, а не в Європарламенті. Я сподіваюся, що держави-члени знайдуть рішення", — заявив Шульц.

Глава Європарламенту також додав, що надання Україні безвізу залежить не від результатів виборів у Франції, а від здатності країн-членів домовитися між собой.

"У Нідерландах Угода про асоціацію ще не ратифікована. Тому ми повинні говорити не тільки про лібералізацію візового режиму, але й про введення в дію Угоди про асоціацію", — зазначив очільник ЄП.

Нагадаємо, 24 листопада розпочався саміт "Україна-ЄС". Сторони мають намір обговорити подальші кроки у візовій лібералізації, виконання Мінських угод і реформи, які дозволяють боротися з корупцією. 

Додамо, що під час саміту запровадження безвізового режиму оголошувати не стануть.

ВідеоБезвізовий режим для України таки відкладається

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: