Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирійські повстанці втратили контроль над стратегічно важливою частиною Алеппо

Армія Асада захопила важливий квартал Алеппо.

Сирійська армія Башара Асада захопила ключовий квартал Алеппо, розділивши східну частину міста навпіл. Також повстанці втратили контроль над північно-східною частиною Алеппо.

Про це у Twitter повідомляє AFP.

Як повідомляє Reuters з посиланням на Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, армія Асада захопила стратегічно важливий район Алеппо аль-Сахур. Водночас представники опозиції цей факт спростовують.

Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, своєю чергою, зазначив, що за останні дні повстанці втратили третину Алеппо.

Крім того, один з військових сирійської армії Асада розповів, що сирійська армія із союзниками створила коридор, щоб повстанці могли покинути північну частину Алеппо. Він також заявив, що у найближчі години сирійська армія Асада захопить північну частину міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сили, які лояльні президентові Сирії Башару Асаду, взяли під свій контроль околиці Алеппо – Джабал-Бадро і Баадін. Обидві розташовані поруч з районом Ханано, який війська Асада захопили 26 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції