Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оренда житла: у великих містах ціни зросли, а в менших обласних центрах навіть упали

В Україні зняти однокімнатну квартиру коштує 1,6-7,1 тисячі гривень.

Зростання цін на оренду житла в Україні в листопаді майже зупинилося після серпнево-вересневого традиційного "студентського" стрибка. Також зростання вартості оренди стримують високі ціни на комунальні послуги – людям просто нічим платити, тому власники житла "заморозили" свої апетити.

Експерти прогнозують, що орендна плата почне зростати, коли в Україні настануть обіцяні економічне та зарплатне зростання. Також нині зменшилася кількість шукачів житла, а ось пропозицій на ринку вистачає. Про це пише "Сегодня".

За останній час оренда квартир подорожчала практично у всіх великих містах. При цьому більша частина угод, як кажуть ріелтори, проходить у сегменті найдешевшого житла – українці намагаються орендувати однокімнатні квартири недалеко від зупинки громадського транспорту і значно рідше погоджуються заїжджати до трикімнатних квартир через високі тарифи на опалення.

У невеликих обласних центрах зняти однокімнатну квартиру коштує 1,6-3 тис. грн. У містах-мільйонниках ціни стартують від 4-7 тис. грн.

Зазначимо, що протягом осені ціни на оренду житла в Україні зросли на 10-15%, а від початку року – на 25%.

оренда квартир
Сегодня

Залиште свій коментар

Вибір редакції