Сліди лайнера EgyptAir шукають цілодобово

Єгипетські військові попередньо визначили місцезнаходження "чорних ящиків" А320

У Середземному морі тривають пошуки уламків і чорних ящиків літака А320 компанії EgyptAir. В операції беруть участь кораблі ВМС і авіація чотирьох країн: Єгипту, Франції, Греції та США. Пошукова операція в Середземному морі йде цілодобово. Район акваторії, де були знайдені перші уламки і речі пасажирів - це приблизно в 300 кілометрах від Олександрії, - прочісують кораблі ВМС Єгипту, Греції та Франції.

З повітря допомагає авіація. Радіус зони пошуку складає 64 кілометри. При необхідності її можуть збільшити. Так, Європейське космічне агентство опублікувало знімки з супутника, на яких видно масляну пляму і сліди уламків, які можуть належати лайнеру. Знаходяться вони в 40 кілометрах від передбачуваного місця катастрофи.

 

Єгипетські військові, які ведуть пошук і збір уламків потерпілого катастрофу літака єгипетської EgyptАir, попередньо визначили район залягання бортових самописців А320 - зона знаходиться на відстані 3-4 морських миль (близько 5,6 - 7,4 кілометра) від місця падіння лайнера.

Лайнер A320 компанії EgyptAir зник з радарів рано вранці в четвер над Середземним морем в повітряному просторі Єгипту. Рейсом з Парижа в Каїр летіли 66 осіб - громадяни більш ніж 10 держав. Телеканал CNN повідомляє, що за кілька хвилин до того, як зникнути з радарів, в салоні лайнера було зафіксовано задимлення. Але це поки - на рівні чуток. Офіційно у слідства немає навіть попередніх версій, а жодна з екстремістських угруповань відповідальність за те, що трапилося на себе не взяла.

Що стосується з'ясування причин трагедії, єгипетські слідчі запросили у Франції переговори пілотів лайнера. Допомога у встановленні деталей нададуть також фахівці з Британії та США. Вони вже приступили до роботи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: