Смерть героя: російський офіцер врятував солдатів, накривши тілом гранату

Дата публікації
Перегляди
8884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смерть героя: російський офіцер врятував солдатів, накривши тілом гранату

Комбат Сонце врятував новобранців від загибелі ціною власного життя / Фото: Комсомольская правда

Російський офіцер здійснив справжній геройський вчинок під час навчань, врятувавши солдатів ціною власного життя.

Справжнім героєм в Росії став комбат Сергій Солнечников, який загинув під час проведення навчальних стрільб. Офіцер накрив своїм тілом бойову гранату, яка зрикошетила, тим самим врятувавши життя солдатів.

Трагедія сталася 28 березня на навчальному полігоні біля Білогірська. Під час виконання вправи з метання гранат сталася нештатна ситуація: снаряд, кинутий одним із солдатів, потрапив в бруствер окопу.

Комбат миттєво зорієнтувався і закрив собою військовослужбовця. Сам Солнечников дістав важкі поранення і був госпіталізований. Майор помер на операційному столі.

Солдати вважають, що Солнечников, якого в батальйоні прозвали Комбат Сонце, врятував не одне людське життя.

"Якби рвонуло - голів повідлітало б чимало. Багатьом комбат життя врятував. Ми йому тепер зобов'язані. Таких офіцерів, здатних на подвиг, у нас в частині на пальцях однієї руки можна порахувати", - розповів "Комсомольській правді" солдат строкової служби Іван.

Молодий хлопець, солдат, який помилився при метанні гранати, зараз перебуває в санчастині. Ні з ким не розмовляє і дуже замкнутий. "Тільки й робить, що курить", - говорять товариші по службі. Його хочуть відвезти до психіатра. Проти юнака порушено кримінальну справу - за халатність при поводженні зі зброєю, яка спричинила смерть людини. А військова прокуратура перевіряє частину, де стався інцидент.

Зараз солдати хочуть розпочати збір підписів, щоб комбату посмертно присвоїли звання Героя Росії.

Дітей і дружини у Солнечникова не було – йому виповнився лише 31 рік. Все життя він мріяв служити льотчиком - постійно переглядав фільми про літаки, навіть навчався у вищому військовому авіаційному училищі. Але пішов в зв'язківці. Прослужив на посаді комбата батальйону зв'язку трохи більше року - з кінця 2010-го.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація