Сноуден не виключає посилення стеження в США за президенства Трампа

Сноуден заявляв, що "було б божевіллям" виключати можливість його екстрадиції з Росії в США після обрання Дональда Трампа президентом країни.

Обрання Дональда Трампа президентом США може призвести до посилення стеження в країні.

Про це заявив колишній підрядник Агентства національної безпеки Едвард Сноуден, - пише Reuters.

Едвард Сноуден в 2013 році розповів про методи електронного стеження американських спецслужб. Після цього влада США заявила про те, що обмежать стеження за людьми всередині країни. 

Однак Сноуден у ході телеконференції, організованою юридичним факультетом університету Буенос-Айреса, зазначив, що ця політика скоро може бути змінена новими лідерами США, "цінності яких дуже відрізняються".

У жовтні минулого року Сноуден вже заявлял, що хоче повернутися на батьківщину, і готовий заради цього сісти у в'язницю.

Влада Сполучених Штатів звинувачує Сноудена в шпигунстві, у разі повернення додому йому загрожує до 30 років в'язниці.

У 2013 році Сноуден передав журналістам секретні документи про діяльність американських спецслужб, зокрема, про ведення масштабного стеження за телефонними розмовами і електронним листуванням громадян США і лідерів інших країн. Росія надала йому притулок терміном на рік за умови, що він припинить свою діяльність проти США.

У 2014 році колишній співробітник американських спецслужб отримав трирічний вид на проживання. Це дозволяє йому не тільки вільно пересуватися по країні, але і виїжджати за її межі.

Сноуден готовий повернутися з Росії на довічне ув’язнення до США

Колишній співробітник американських спецслужб Едвард Сноуден, який отримав політичний притулок у Росії, в інтерв'ю BBC зізнався, що хоче поїхати звідти і наразі веде перемови про повернення. При цьому, американець визнає, що на батьківщині йому, як шпигуну, загрожує довічне ув'язнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: