США можуть скасувати мита проти Китаю - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1197
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США можуть скасувати мита проти Китаю - ЗМІ

Фото: Associated Press

Влада США розглядає скасування імпортних мит на китайські товари, щоб заспокоїти ринки.

Американська влада обговорює питання про можливе скасування імпортних мит на китайські товари.

Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Влада США розглядає скасування імпортних мит на китайські товари, щоб заспокоїти ринки, а також щоб створити умови Китаю для більш серйозних поступок в торговій війні. Ідея належить міністру фінансів США Стівену Мнучину, - повідомляють кілька джерел, близьких до обговорень. За їх словами, метою є просування торговельних переговорів і спроба заручитися підтримкою Китаю при проведенні більш довгострокових реформ.

Як повідомлялося, Сі Цзіньпін і Дональд Трамп домовилися про те, що США не будуть з 1 січня 2019 року піднімати ввізні мита на китайські товари з 10% до 25%, про що раніше оголошував Вашингтон.

Одночасно сторони повинні допомогою переговорів у тримісячний термін прийти до конкретної угоди. Якщо за 90 днів сторони не зможуть укласти таку угоду, то 25-процентні мита на імпортовані США з Китаю товари вартістю $200 млрд вступлять в силу.

Раніше в Китаї звинуватили США у "торговому буллінгу" і в тому, що це змушує інші країни підлаштовуватися під позицію Штатів за введення проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів з приводу торговельних угод, якщо вони "будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і рівності".

Крім торгової війни США планували розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викрадення інтелектуальної власності, кібератаці і втручання у вибори.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1197
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація