США розширять дві військові бази в Сирії - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розширювати бази американцям допомагають загони YPG.

Військові США розпочали розширення двох американських баз в підконтрольних сирійським курдам (YPG) районах провінцій Хасеке і Дейр-ез-Зор.

Про це 1 лютого повідомляє "Анадолу" з посиланням на власні джерела.

Найбільша військова база США розташована в районі нафтового родовища "Омар", а друга за величиною база "Таль Байдар" - на північному заході провінції Хасеке.

У район нафтового родовища "Омар" нібито перекинута робоча техніка, а для розширення території бази "Таль Байдар" американські сили зачистили територію недалеко від бази.

Роботи з розширення територій баз проводяться за підримки YPG. У район доставлені кілька вантажівок з будівельними матеріалами і робочою технікою.

Раніше у Міністерстві оборони Туреччини відзвітували про припинення військової операції "Джерело миру" проти курдів на півночі Сирії. Це сталося після підписання меморандуму між РФ та Туреччиною. 

Однак, згодом війська Асада за підтримки РФ пішли в активний наступ на Ідліб, який перебуває під контролем Демократичних сил, які підтримує Туреччина. 

Відео Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Турецькі військові гатили по місту Таль-Рифат, що за 20 км від турецького кордону. Один зі снарядів розірвався у дворі місцевої школи, коли діти саме виходили з уроків. Загинуло 11 людей, серед них - 8 дітей. Поранено ще 21.  

Турецькі військові обстріляли сирійське місто Таль-Рифат: щонайменше 11 людей загинули

Залиште свій коментар

Вибір редакції