США спростять видачу туристичних віз

Дата публікації
Перегляди
2884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США спростять видачу туристичних віз

Уряд США створив сайт з інформацією про процедуру видачі віз

Пріоритетними країнами для США стали Китай, Бразилія та Індія.

Американський президент Барак Обама для розвитку туризму розпорядився максимально скоротити терміни видачі віз у США.

Для цього посольства повинні в своїй роботі використовувати Програму безвізового в'їзду (Visa Waiver Program), щоб максимально скоротити терміни розгляду запитів іноземців на видачу їм туристичних віз.

Держдепартамент і міністерство внутрішньої безпеки США у своїй роботі використовуватимуть пілотну програму зі спрощення та прискорення процесу видачі неімміграційних віз іноземцям.

Буде скасовано співбесіду для тих, хто подає на візу вже не в перший раз, а для громадян Бразилії скасовується співбесіду для молодих і немолодих жителів, які вперше одержують візи. Для цього держдепартамент і міністерство внутрішньої безпеки США повинні будуть в 2012 році збільшити оперативність своєї роботи на 40%.

Документи на неімміграційні візи подають близько 80% всіх іноземців. Співробітники американських посольств у всіх країнах повинні оперативно розглядати документи на візи, і вже через три тижні запросити заявника на співбесіду. Visa Waiver Program дозволяє громадянам більшості країн ЄС знаходитися в США без віз протягом 90 днів. Барак Обама пропонує розширити кількість країн, які можуть користуватися цією програмою.

Обама оголосив пріоритетні країни, якими тепер є Китай, Бразилія та Індія. У 2016 році, порівняно з 2010 роком, має збільшитися число тих, хто приїжджає: з Китаю - на 135%, з Бразилії - на 274%, на 50% - з Індії. Росія поки не входить до числа найбільш багатообіцяючих для США держав з точки зору туризму.

Уряд США створив і підтримує вебсайт з інформацією і статистикою, пов'язаної з бізнесом і туризмом. Туристи тепер можуть дізнатися самостійно про зміни в процедурі видачі туристичних віз. Планується також полегшити процедуру огляду іноземців при в'їзді в США.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2884
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація