США ввели нові санкції проти російських компаній для врегулювання конфлікту в Україні

США пояснили причини введення нових санкцій проти громадян і компаній.

Нові санкції США проти фізичних та юридичних осіб з Росії повинні, крім усього іншого, послужити врегулюванню конфлікту в Україні.

Про це пише "Лента.ру".

Нові заходи щодо 37 фізичних і юридичних осіб були введені, щоб протидіяти спробам обійти санкційний режим, допомогти працівникам приватного сектора дотримуватися його і сприяти дипломатичному вирішенню українського конфлікту.

Як відомо, після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС продовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів та експорту певних товарів і технологій до Криму.

Євросоюз подовжив економічні санкції проти Росії ще на півроку

Відповідне рішення ухвалила Рада ЄС. Про це йдеться на її сайті. Там написано  не скасовувати обмеження проти Москви єврочиновники вирішили через невиконання нею "Мінських угод". Європа запровадила санкції проти Росії два роки тому через участь Кремля в конфлікті на Донбасі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: