Стів Джобс майже рік відмовлявся від операції

Стів Джобс майже рік відмовлявся від операції

Джобс приховував від співробітників Apple серйозність свого стану / Фото: AFP

Перша офіційна біографія засновника Apple під лаконічним заголовком Стів Джобс і з чорно-білою фотографією на обкладинці, яку ЗМІ називають культовою, достроково вийде в понеділок, 24 жовтня.

Засновник компанії Apple Стів Джобс, який помер на початку жовтня після тривалої хвороби, майже рік після того як йому поставили діагноз "рак підшлункової залози" відмовлявся від операції, тому що "не хотів насильства над своїм тілом".

Про це розповів телеканалу CBS автор офіційної біографії Джобса Уолтер Ісааксон.

Перша офіційна біографія засновника Apple під лаконічним заголовком Стів Джобс і з чорно-білою фотографією на обкладинці, яку ЗМІ називають культовою, достроково вийде в понеділок, 24 жовтня.

Хоча це вже не перша спроба описати життя і діяльність Джобса, для створення цієї книги він погодився співпрацювати з автором і видавцями, сам дав понад 40 інтерв'ю та дозволив поспілкуватися зі своєю родиною.

Стів Джобс помер у середу, 5 жовтня, на 57-му році життя.

У 2003 році стало відомо, що йому був поставлений діагноз "рак підшлункової залози". Хоча зазвичай це захворювання смертельне, у Джобса виявилася операбельна форма раку, і в 2004 році він переніс успішну операцію.

"Я запитав його, чому він не пішов на операцію раніше, він відповів, що не хотів насильства над своїм тілом. Думаю, що він просто хотів ігнорувати, не хотів визнавати, сподівався, що позитивні думки матеріалізуються", - сказав Ісааксон.

З його слів, Джобс приховував від співробітників Apple серйозність свого стану і проходив необхідну терапію потай. Однак згодом він шкодував, що вирішив спочатку спробувати альтернативні методи лікування і не погодився на операцію раніше, зазначає біограф.

Книга, за даними Wall Street Journal, розкриє й інші секрети з життя геніального винахідника і бізнесмена. Наприклад, Джобса часто дражнили в школі або що він перестав ходити до церкви в 13 років після того, як побачив фотографію голодуючих дітей на обкладинці журналу Life Magazine.

Біограф також з'ясував, що улюбленим музичним гуртом засновника Apple завжди були The Beatles, однією з його цілей було домогтися присутності їхніх пісень в iTunes Store, що й сталося наприкінці 2010 року.

Читайте також:

Джобс став найвпливовішим чоловіком 2011 року

Стенфорд провів закриту панахиду за Джобсом: прийшли Білл Клінтон та Боно

За новим iPhone вишикувалися кілометрові черги

Повʼязані теми:

Наступна публікація