Суд у США скасував рішення Трампа про ненадання притулку мігрантам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення суду є тимчасовим.

Американський суд ухвалив рішення про блокування постанови президента США Дональда Трампа, яка передбачала ненадання притулку незаконним мігрантам, які перетинають південний кордон.

Про це повідомляє NBC.

Після дебатів відповідне рішення ухвалив окружний суд у Сан-Франциско. Він задовольнив позов адвокатів та громадських активістів проти президентського указу.

Нагадаємо, 9 листопада президент Дональд Трамп підписав розпорядження, яке забороняє надавати притулок тим мігрантам, хто потрапив на територію США незаконно, у зв'язку з ситуацією на південному кордоні США і тимчасовими надзвичайними заходами американської влади у сфері міграції.

У відповідь на це правозахисна організація "Американський союз громадянських свобод" (ACLU) подала в суд на адміністрацію Дональда Трампа з вимогою скасувати указ про заборону на надання притулку нелегальним іммігрантам.

ВідеоПризупинити мігрантів. Президент США пригрозив відправити 15 тисяч військових на кордон з Мексикою

Мігранти не пройдуть. 15 тисяч військових пригрозив відправити на кордон із Мексикою президент США Дональд Трамп. Це навіть більше, ніж американський контингент в Афганістані. Усе для того, щоби стримати караван шукачів кращої долі з Центральної Америки, що суне до Штатів. 

Призупинити мігрантів. Президент США пригрозив відправити 15 тисяч військових на кордон з Мексикою

Залиште свій коментар

Вибір редакції