У США правозахисники подали в суд на Трампа через указ про мігрантів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ні президент, ні його кабінет не можуть відкинути чіткі вимоги наших законів, - йдеться в повідомленні.

Правозахисна організація Американський союз громадянських свобод (ACLU) подала в суд на адміністрацію Дональда Трампа з вимогою скасувати указ про заборону на надання притулку нелегальним іммігрантам.

"Ми тільки що подали позов, щоб оскаржити нову заборону президента на притулок. Ні президент, ні його кабінет не можуть відкинути чіткі вимоги наших законів, хоча саме це вони і намагаються зробити. Побачимося з ним у суді", - заявив у п'ятницю союз правозахисників в твіттері.

9 листопада президент Дональд Трамп у п'ятницю підписав розпорядження, яке забороняє надавати притулок тим мігрантам, хто потрапив на територію США незаконно, у зв'язку з ситуацією на південному кордоні США і тимчасовими надзвичайними заходами американської влади у сфері міграції.

Раніше ACLU подавали в суд на президента США Дональда Трампа після указу, на 90 днів, що обмежує в'їзд в країну для громадян семи країн з переважно мусульманським населенням. 4 лютого федеральний суддя в американському Сіетлі тимчасово заблокував дію указу президента країни про заборону на в'їзд в країну громадян семи мусульманських держав.

Фотогалерея До США наближається десятитисячний караван мігрантів – Трамп обіцяє перекрити кордон (9 фото)

Відео Призупинити мігрантів. Президент США пригрозив відправити 15 тисяч військових на кордон з Мексикою

Мігранти не пройдуть. 15 тисяч військових пригрозив відправити на кордон із Мексикою президент США Дональд Трамп. Це навіть більше, ніж американський контингент в Афганістані. Усе для того, щоби стримати караван шукачів кращої долі з Центральної Америки, що суне до Штатів. 

Призупинити мігрантів. Президент США пригрозив відправити 15 тисяч військових на кордон з Мексикою

Залиште свій коментар

Вибір редакції