Теракт у святому місці: в Єрусалимі розстріляли поліцейських

Їхні колеги, які ліквідували нападників, знайшли у них ножі і вогнепальну зброю.

У Єрусалимі невідомі нападники розстріляли трьох поліцейських.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Вони вбили двох правоохоронців та поранили ще одного і спробували сховатися на Храмовій горі. Нападників незабаром знайшли, вони загинули у перестрілці.

Двом загиблим поліцейським було 22 і 30 років. Їхні колеги, які ліквідували нападників, знайшли у них ножі і вогнепальну зброю. У поліції кажуть, що стрільці - палестинці. Поліція назвала інцидент терактом. Зараз встановлюються їх особи та можливі спільники.

Місце, де стався напад, щодня відвідують тисячі туристів. Храмову гору вважають святим місцем і для послідовників юдаїзму, і для мусульман. Вона розташована у Східному Єрусалимі, за приналежність якого вже багато років сперечаються Ізраїль і Палестина. Після теракту відвідувачів зі святині евакуюють, вхід перекривають. А ще закривають для молитви мечеть Аль-Акса у священну для мусульман п'ятницю. Аби провести обшуки і впевнитися, що зброї на Храмовій горі не лишилося.

ВідеоПоблизу Храмової гори в Єрусалимі троє нападників розстріляли поліцейських, є загиблі

Хвиля нападів на ізраїльтян почалася наприкінці 2015-го. Ізраїльські араби та палестинці, які здійснювали їх, використовували вогнепальну зброю, ножі та автомобілі. За два роки таких нападів загинуло сорок двоє ізраїльтян і 240-к палестинців. В ескалації насильства сторони звинувачують одна одну.

Нагадаємо, пізно ввечері 16 червня, троє палестинців напали на ізраїльських прикордонників у Єрусалимі. Місцеві сили охорони ліквідували їх на місці. Напади відбувалися одночасно у двох місцях поблизу Дамаських воріт у Старому місті Єрусалиму. Унаслідок атаки один ізраїльський полісмен був убитий.

Незабаром терористи "Ісламської Держави" заявили, що відповідальність за напад лежить на них. Це не вперше, коли бойовики "ІД" беруть на себе відповідальність заради піару. Раніше цього місяця подібну заяву терористи зробили після трагедії у казино на Філіппінах.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко.

Залиште свій коментар