Тіллерсон не виключає погіршення відносин між США і РФ

Наші відносини перебувають на історично низькому рівні після завершення Холодної війни, - сказав держсекретар. 

Очільник Державного департаменту США Рекс Тіллерсон констатував дуже низький рівень відносин між США і Росією та підкреслив, що вони можуть погіршитися ще більше.

Про це пише Укрінформ.

"Відносини з Росією перебувають у глибокому стресі. З досвіду мого першого візиту в Москву та зустрічі в Кремлі з президентом Путіним, наші відносини перебувають на історично низькому рівні після завершення Холодної війни і можуть ще більше погіршитися", - зауважив держсекретар США.

Нагадаємо, 27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву - проголосували 98 американських сенаторів, проти - лише двоє. Раніше, так само переконливо, документ підтримали і в палаті представників. Це означає, що конгресмени можуть подолати президентське вето, якщо глава США Дональд Трамп відмовиться підписувати закон.

ВідеоВідповідь на санкції: Москва радикально скоротила працівників дипустанов США у Росії

РФ у відповідь закликала США до 1 вересня скоротити кількість своїх дипломатів на території російської до 455 і з 1 серпня пообіцяла припинити використання посольством США в Росії всіх складських приміщень в Москві та дачі в Срібному бору.

 

Залиште свій коментар