"Великий і жахливий" Мерилін Менсон у масці обійняв журналістку ТСН

Другого серпня музикант дасть концерт у Палаці Спорту.

Епатажний та скандальний рокер Мерилін Менсон (Брайян Хью Ворнер) прибув до Києва. Літак із зіркою приземлився у Борисполі, повідомляє кореспондент ТСН.

Артист разом із однойменним гуртом Marilyn Manson виступить перед українською публікою другого серпня у Палаці Спорту. Наразі продаж квитків на захід призупинений.

Мерилін Менсон і журналістка ТСН
ТСН

Відзначимо, що Менсон, як скромна людина, вийшов не із VIP, а звичайного терміналу.

Відео"Великий і жахливий" Мерилін Менсон у масці обійняв журналістку ТСН

До слова, перший приїзд короля неогротеску в Україну відбувся 2012-го року. Нині виконавець привіз до Києва новий альбом Say10. Над цим студійником гурт працював два роки.

За словами автора, нові композиції не схожі на контент альбому The Pale Emperor.

Нагадаємо, біографія Менсона сповнена фактами боротьби та протесту. Противитися навязуванню собі чужих поглядів він почав ще у християнській школі для хлопчиків. Майбутньому рокеру не подобалась, що "всі були немов із інкубатора і про будь-яку індивідуальність не могло йтися".

Бунт проти одноманітності артист продовжив у своїй творчості, його сценічний псевдонім сформований зі складання імен двох американських знакових фігур 1960-х років, а саме актриси Мерилін Монро і засудженого за кілька вбивств Чарльза Менсона.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

 

Залиште свій коментар